CITO – Všechno běží hladce u nás! Byli jsme při tom – na B2Run v Norimberku

CITO B2Run Norimberku 2024

Ve čtvrtek 25. července 2024 to konečně nastalo: Náš tým CITO se s nadšením zúčastnil 12. ročníku B2Run v Norimberku! Trať dlouhá 6,1 km kolem nádherného jezera Dutzendteich a téměř ideální povětrnostní podmínky nás motivovaly k tomu, abychom ze sebe vydali to nejlepší.

Startovní výstřel padl v podvečerních hodinách v uvolněné atmosféře. Společně jsme vyrazili na trať, na níž nás doprovázely povzbuzující výkřiky a potlesk diváků. Každý uběhnutý kilometr byl vyvrcholením a posouval náš tým kupředu.

Největším zážitkem byl bezpochyby cíl na impozantním stadionu Max Morlock. Pocit z překonání cílové čáry a uvítání na stadionu byl nepopsatelný. Euforie a hrdost byly vidět na tvářích všech členů týmu.

Jedinečný zážitek jsme společně zakončili občerstvením na stadionu. Tým si samozřejmě důstojně připil i sklenkou šampaňského.

Jsme hrdí na výkon našeho týmu. Společně jsme nejen dosáhli sportovních cílů, ale také jsme posílili týmového ducha a zažili nezapomenutelné okamžiky. Zvláštní poděkování patří všem, kteří nás podporovali – ať už povzbuzováním na místě, motivačními slovy před startem anebo celkovou organizací akce.

Velký dík náleží rovněž organizátorům B2Run, kteří tuto akci připravili, a dále všem našim kolegům, kteří s námi běželi, povzbuzovali nás nebo nás podporovali. Už teď se těšíme na příští běh a jsme zvědaví, jaké výzvy a úspěchy nás čekají v příštím roce.